Tworzymy strategię sprzedażową dla nowych i istniejących już inwestycji. Badamy potrzeby i oczekiwania klientów i analizujemy w kontekście prowadzonej lub przyszłej inwestycji. Budujemy potencjał i konkurencyjność inwestycji, a także profesjonalnie i skutecznie działające piony sprzedaży.

Tworzymy narzędzia sprzedażowe na każdym etapie planowania procesu sprzedaży: fotorealistyczne wizualizacje, profesjonalne prezentacje multimedialne, architektoniczne modele i makiety obiektów, foldery sprzedażowe czy strony internetowe. Projektujemy i realizujemy pawilony sprzedażowe oraz przestrzeń dla przyszłych klientów.

Prowadzimy kampanię wizerunkową firmy Inwestora oraz projektujemy kampanię sprzedażową danej Inwestycji, w której wykorzystujemy wszystkie stworzone narzędzia sprzedażowe. Wspieramy strategię sprzedażową przez filmy reklamowe, kampanie telewizyjne, radiowe i internetowe. Budujemy marki produktu inwestycyjnego poprzez Zenith Performance.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.