Przekazujemy kompleksowy projekt budowlany w zakresie i formie niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę w Urzędzie, zgodny z przepisami Ustawy Prawo budowlane oraz aktów prawnych związanych z tą ustawą. Podstawą opracowania projektu budowlanego jest projekt koncepcyjny zatwierdzony przez Inwestora. Projekt posiada komplet uzgodnień i opracowań wymaganych dla tej fazy min. projekt konstrukcji, instalacji sanitarnych i elektrycznych, pozostałe projekty branżowe.
Świadczymy pomoc w uzyskaniu decyzji o pozwoleniu na budowę w zastępstwie Inwestora

Poprzez nasze doświadczenie bierzemy na siebie ryzyko uzgodnień z wieloma podmiotami oraz Urzędami. Proces uzyskiwania pozwolenia na budowę jest żmudny i czasochłonny. Niesie ryzyko niekontrolowanego wydłużania czasu całego procesu inwestycyjnego. Nasze doświadczenie w poruszaniu się w przepisach budowlanych pozwala na zminimalizowanie tego ryzyka. Dodatkowo klient oszczędza swój czas, otrzymując komplet uzgodnień.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.